Návštevné hodiny v ŠK sú od pondelka do piatka cez veľkú prestávku (9:40-9:55) a v dňoch utorok a štvrtok aj od 13:00 do 14:00 hod.

ČITATEĽ ROKA 2017-2018

Vyhlásenie súťaže o najaktívnejšieho návštevníka ŠK v školskom roku 2017-2018

KTO BUDE ČITATEĽOM ROKA 2017-2018? Na našu otázku budeme spoločne hľadať odpoveď celý školský rok 2017-2018. Tušíte správne. Aj v tomto roku, ktorý je, mimichodom "ROKOM POKRAČUJÚCEHO ROZVOJA ČITATEĽSKEJ GRAMOTNOSTI", vyhlasujeme súťaž o najaktívnejšieho návštevníka školskej knižnice (ŠK). Jej víťazom sa stane ten, kto si požičia (a samozrejme aj prečíta) najviac kníh z fondu ŠK. O priebehu súťaže budeme informovať aj v závere každého mesiaca. V module ŠKOLSKÁ KNIŽNICA uverejníme tabuľku najnávštevníkov za príslušný mesiac. Na záver školského roka všetko zrátame a spoznáme mená víťazov. Bude to ako na olympiáde: zlato, striebro, bronz. Víťazi okrem titulu "ČITATEĽ ROKA" a štýlových medailí získajú príťažlivé knižné odmeny. Takže, ideme na to! Netrpezlivo vás očakávam v ŠK. A nezabudnite, že KNIHA JE VÁŠ PRIATEĽ (neklame, nefrfle, neklebetí, nepodráža, naopak, vždy pohladí dušu, je vždy spoľahlivo pri vás, pomáha vám pochopiť seba i iných ...).