Učebné materiály

ÚVODNÉ INFORMÁCIE

V tomto module nájdete UČEBNÉ MATERIÁLY z učebných predmetov, resp. oblastí (prierezových tém). Sú tu prehľady, vzdelávacie materiály, lekcie, PPT prezentácie, cvičné testy, ale aj náukové videá, ktoré vám pomôžu pri osvojovaní učiva, opakovaní, precvičovaní a utvrdzovaní vedomostí.

Podstrany predmetov sú uvedené v abecednom poradí. Po nich (rovnako v abecednom poradí) nasledujú prierezové témy (oblasti).. Po kliknutí na názov predmetu (oblasti) sa otvoria tabuľky s učebnými materiálmi usporiadanými spravidla podľa ročníkov. Nájdite si tému, ktorá vás zaujíma a kliknutím na názov súboru sa materiál otvorí.

Modul a jeho podstrany budeme podľa potreby priebežne aktualizovať a dopĺňať.  Ak v tabuľkách nenájdete tému, ktorú potrebujete, pošlite správu s požiadavkou na e-mail: podhradska1949@gmail.com.