Návštevné hodiny v ŠK sú od pondelka do piatka cez veľkú prestávku (9:40-9:55) a v dňoch utorok a štvrtok aj od 13:00 do 14:00 hod.

Nový prírastok v Školskej knižnici

informácia o aktuálnom fonde ŠK

Ahojte!

Dnes mám pre Vás dve nové správy a obidve dobré: Tá prvá je súčasne poďakovaním pani učiteľke Mgr. Barbare Bugárovej, ktorá darovala našej knižnici 18 nových titulov. A sú medzi nimi naozaj zaujímavé kúsky, tentoraz najmä pre dievčatá z 2. stupňa. Tituly Vám konkrétne menovať nebudem. Kto je zvedavý, príde sa pozrieť do knižnice. Pozývam všetkých!

Tá druhá správa je, že náš knižný fond k dnešnému dňu dosiahol prírastkové číslo 2444. Znamená to, že je si naozaj z čoho vyberať.  Zdravím a teším sa na stretnutie.

Vaša školská knihovníčka Marta Podhradská