Návštevné hodiny v ŠK sú od pondelka do piatka cez veľkú prestávku (9:40-9:55) a v dňoch utorok a štvrtok aj od 13:00 do 14:00 hod.

Novinky v ŠK

Informácia o nových knihách v školskej knižnici

Dnes do našej ŠK pribudli 4 nové tituly (celkom 76 kusov kníh). Žiakov z prvého stupňa poteší kniha Márie Ďurtíčkovej "Čo si hračky rozprávali". Máme jej až 30 exemplárov, aby s titulom mohla pracovať celá trieda. Podunajsko z neba - taký je názov  trojjazyčnej publikácie (slovensky + maďarsky + anglicky), ktorá jedinečným spôsobom predstavuje všetko, čo robí Podunajsko zaujímavým. Obsahuje prehľadné informácie o obciach a ľuďoch Podunajska a množstvo farebných fotografií, ktoré poskytujú jedinečný pohľad zhora na úchvatnú prírodu tohto kúta Slovenska (44 kusov). A napokon - zdrojom radosti a príjemného pobavenia budú určite aj tituly Drsná škola (je to nový - už 10. diel obľúbenej série Denník odvážneho bojka) a Rozprávky Barda Beedla od Joan Rowlingovej, autorky svetoznámeho Harryho Pottera.