Návštevné hodiny v ŠK sú od pondelka do piatka cez veľkú prestávku (9:40-9:55) a v dňoch utorok a štvrtok aj od 13:00 do 14:00 hod.

V našej ŠK pribudlo 85 kníh

informácia o septembrovom prírastku kníh v ŠK

V žiackom oddelení ŠK pribudlo v septembri 85 kníh. Všetky sme dostali darom (od. Mgr. Barbary Bugárovej a Mgr. Blanky Fodorovej). Darkyniam - samozrejme - úprimne ďakujeme a Vás pozývam na návštevu knižnice. Určite tam nájdete knihu, ktorá Vás zaujme. Ak chcete vedieť, aké knihy máme k dispozícii (je ich teraz celkom 2800), stačí, keď si v Navigácii v ľavom menu kliknete na Fond školskej knižnice a v ňom si otvoríte priečinok Zoznam kníh vo fonde ŠK. Tie, čo pribudli naposledy  nájdete na konci zoznamu (pod prírastkovými číslami od 2716 až po 2800).