Návštevné hodiny v ŠK sú od pondelka do piatka cez veľkú prestávku (9:40-9:55) a v dňoch utorok a štvrtok aj od 13:00 do 14:00 hod.

Liliana nám darovala knihy

Poďakovanie našej piatačke Liliane Lašmanovej

Liliana Lašmanová z 5.B triedy sa rozhodla, že si trochu prevetrá svoju domácu knižnicu a vyradí z nej knihy, z ktorých už "vyrástla". Stalo sa. Ale čo s knihami, ktoré vyradila? Veď nestratili nič zo svojej príťažlivosti a krásy! Škoda je ich vyhodiť! A tak sa Lilianka rozhodla, že knihy daruje našej škole. Jej gesto nás nesmierne potešilo. Vďaka nej do našej žiackej knižnice pribudlo 10 nových titulov a zvyšné tri obohatili "Čarovnú policu" na I. stupni. Milá Liliana, úprimne ďakujeme a tešíme sa. Knihy od Teba budú tešiť a zabávať novú generáciu čitateľov.