Čerstvá pošta

ORGANIZÁCIA VYUČOVANIA v pondelok dňa 6.12.2021

aktuálnae informácie o organizácii vyučovania žiakov našej školy v pondelok 6, decembra 2021

DIŠTANČNÉ VYUČOVANIE - ONLINE VÝUKA (žiaci sú doma v preventívnej karanténe):  Žiaci 5.A a 5.B triedy - 5 hodín podľa rozvrhu; žiaci 3.A triedy - 4 hodiny podľa rozvrhu.

PREZENČNÉ VYUČOVANIE (žiaci sú v škole, výuka prebieha v učebniach): Žiaci tried 1. stupňa:  1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 3.B, 4,A, 4.B a žiaci špeciálnych tried (1.ŠpT + 2.ŠpT) sa učia podľa rozvrhu; žiaci tried 2. stupňa:  6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B a 9. ročník sa učia 5 hodín podľa rozvrhu.

ŠKD - 7 oddelení pracuje v riadnom režime (do 16:30 hod); mimo prevádzky je 6. oddelenie ŠKD (deti sú v preventívnej karanténe); KLUBOVŇA 2 - ZATVORENÁ !!!

NEAZABUDNITE NA POVINNOSŤ NOSIŤ RúŠKA AJ POČAS VYUČOVANIA!