Lehnické včeličky Slohové práce Projekty School Dance Prezentácie

Galéria tvorivosti

Slohové práce

DEVIATACI SA ZAMÝŠĽAJÚ NAD SVOJOU BUDÚCNOSŤOU Onedlho sa rozlúčime s našimi deviatakmi. Na hodine SJL písali úvahu o svojej budúcnosti, o svojich snoch a plánoch. Prečítajte si zopár ich myšlienok.

VYMYSLI PRÍBEH Na jednej zo septembrových hodín SJL dostali deviataci za úlohu vymyslieť príbeh. Mohli si  vybrať z troch tém. Annamária Domsiová si vybrala tému "ako som učila rybku plávať..." a vytvorila príbeh, ktorý očaril celú triedu.                                        Marta Podhradská (učiteľka SJL)

Domsiová: Ako som učila rybku plávať