AKTUÁLNE PROJEKTY (témy)

SPOLU MÚDREJŠÍ 3

SPOLU MÚDREJŠÍ III.

Po úspešnom zavŕšení programu doučovania "Spolu múdrejší 3" naša ZŠ uspela aj v jeho ďalšej sérii "SPOLU MÚDREJŠI 3".

Jej cieľom bude vytvárať podmienky na zlepšovanie vedomostí a zručností žiakov na hodinách mimo vyučovania v stanovenom rozsahu. V mesiacoch  január až jún 2022 si budú žiaci dopĺňať vedomosti z hlavných vzdelávacích oblastí (jazyk a komunikácia, matematika a informatika, človek a spoločnosť, človek a príroda). Projekt sa realizuje so zámerom pomôcť žiakom, ktorí zaostávajú alebo si potrebujú preopakovať učivo. Vlastná realizácia „Spolu múdrejší 3“ bude v priebehu mesiacov január až jún 2022. Doučovanie začína 17. januára 2022 a ukončené bude dňa 17. júna 2022. V mesiaci január a jún bude prebiehať doučovanie ½ mesiaca.